Олександра Лазорка розшукує Інтерпол

news

Служба безпеки України направила запит до Робочого апарату Укрбюро Інтерполу Національної поліції України щодо оголошення у міжнародний розшук екс-голови “Укртранснафти” Лазорка Олександра Івановича.

Про це повідомляє УНН з посиалнням на прес-службу Національної поліції.

“Від Служби безпеки України до Робочого апарату Укрбюро Інтерполу Національної поліції України надійшов запит про оголошення міжнародного розшуку Лазорка Олександра Івановича, 1972 р. народження”, – йдеться у повідомленні.

Щодо нього прокуратурою Києва винесено повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

За результатами вивчення та доопрацювання отриманих від СБУ документів, до Генерального секретаріату Інтерполу надіслано клопотання про внесення відомостей щодо міжнародного розшуку О. Лазорка у відповідні обліки, а також про залучення до його розшуку інформаційних систем та механізмів організації.

Наразі матеріали, надані СБУ та прокуратурою, вивчаються експертами Генсекретаріату у контексті дотримання при оголошенні розшуку зазначеної особи вимог Статуту та Правил обробки даних Інтерполу

0 Комментариев