Оголошується Третій щорічний конкурс історій “Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці”

news

Вже понад півтора року українці як ніколи об’єднані. Попри всі спроби ворога розділити нашу націю, ми єднаємося заради нашої спільної перемоги та заради європейського демократичного майбутнього України.

Співпраця відбувається на різних рівнях – зокрема і між різними суспільними секторами: між органами влади, бізнесом та громадянським суспільством. Ми хочемо показати, наскільки круто українці з різних секторів можуть співпрацювати заради суспільного інтересу.

Саме тому проєкт “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України” спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України, Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України та Національною соціальною службою України запускає Третій щорічний конкурс історій “Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці”.

Мета цього конкурсу – популяризувати успішну тристоронню співпрацю між секторами та результати їхньої спільної роботи задля розвитку суспільства відповідальних громадян та сильної, незалежної, вільної України. Це вже третій подібний конкурс. У 2020-му році ми провели інформаційну кампанію “Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці”, а у 2022-му році – інформаційну кампанію “Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці”.

За результатами конкурсу буде оприлюднено та поширено Збірник історій про кращі спільні проєкти організацій громадянського суспільства, бізнесу та органів влади. Цей збірник буде поширено на сторінках усіх партнерів Конкурсу. Крім того, про окремі історії, що увійдуть до Збірника, ми плануємо зробити відеоролики (за цим прикладом).

Читайте також Свята по новому: від 1 вересня переходимо на новоюліанський календар

Тож якщо ви представник_ця:

  • органу державної влади чи органу місцевого самоврядування
  • організації громадянського суспільства
  • або бізнесу

Та хочете поділитись досвідом втілення проєкту/ініціативи, в якому взяли участь ці три сектори, розкажіть про свою історію у цій реєстраційній формі: https://forms.gle/4PkDgoR7MSfYLvo96 до 14 вересня включно.

Щоб історія потрапила до Збірника, вона має відповідати чотирьом критеріям:

  • у проєкті/ініціативі взяли участь представники трьох секторів: влади, бізнесу та громадянського суспільства;
  • проєкт/ініціатива почалась або продовжилась після початку повномасштабного вторгнення;
  • інформація про проєкт/ініціативу доступна на публічних ресурсах;
  • проект/ініціатива має вимірювані результати.

Ми впевнені, що про вашу успішну історію співпраці має дізнатися уся країна, а вашим досвідом надихнуться інші державні органи, ОГС та бізнес. Крім того, учасники історій, які будуть відібрані до збірника, отримають приємні подарунки! Сміливо заповнюйте форму та діліться своїми успіхами, які наближають нас до перемоги!

Розказати про свою історію співпраці

Якщо ви маєте додаткові питання, звертайтесь до Володимира Куделі, менеджера проєктів Центру демократії та верховенства права: v.kudelia@cedem.org.ua.

Цей конкурс щорічно проводиться у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Читайте також Одноразові виплати до Дня Незалежності України : хто з жителів Волині отримає гроші?

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев