Оголошено топ-50 претендентів на звання Найкращого вчителя фізкультури-2021
Громадська організація Олександра Педана JuniorZ обрала топ-50 номінантів на звання Кращого вчителя фізкультури-2021. Переможця нагородять у рамках найпрестижнішої національної премії для вчителів від громадської спілки “Освіторія” Global Teacher Prize Ukraine.
Номінація існує вже третій рік. Переможець або переможниця цього року отримає 30 тисяч гривень і здійснить навчальну подорож до Німеччини за підтримки Міжнародного фонду соціальної справедливості.
“Дуже радіємо, що завдяки синергії JuniorZ та Освіторії престиж та повага до роботи таких вчителів зростає. Адже педагоги з фізкультури — це ті люди, які допомагають дітям у школі бути рухливими, обирати для себе види спорту та активні ігри і, головне, бути здоровими”, — говорить Олександр Педан, український телеведучий і лідер Всеукраїнського проєкту JuniorZ.
“Місія руху JuniorZ — допомогти кожному школяреві знайти “свій” вид спорту, бути активним, рухливим та здоровим — одразу відгукнулась для мене та усієї команди Фонду соціальної справедливості. А поводирем на цьому шляху для дитини є саме вчителі фізкультури, які у нашій країні, на жаль, часто недооцінені. Тому ми вирішили і цього року долучитись до премії, знайти найкращого вчителя фізкультури та, водночас, стимулювати усіх інших педагогів вірити у себе та у свої сили”, — говорить засновниця Фонду соціальності справедливості Надія Ратке.
Найбільшу кількість лауреатів отримали такі області:
1 місце — Київ із 6 заявками
2 місце розділяють Дніпропетровська та Донецька області із 5 заявками на кожного
3 місце розділяють Запорізька та Київська область із 4 заявками на кожного
По 3 лауреати увійшли в ТОП-50 з Одеської, Івано-Франківської, Житомирської, Дніпропетровської, Хмельницької та Закарпатської областей.
Отже, ТОП-50 найкращих вчителів фізкультури 2021 року:
- Анастасія Давлєтова, Одеська область, Надлиманський ЗЗСО.
- Олександр Плешко, місто Одеса, Приватний заклад «Одеська приватна загальноосвітня школа І – ІІІ – ліцей «Чорноморський».
- Леся Вадюк, місто Івано-Франківськ, Надвірнянський ліцей 2.
- Юрій Єршов, місто Київ, Школа І-ІІІ ступенів їм. Івана Багряного 148.
- Максим Пилипчук, Житомирська область, Опорний заклад “Миропільський ліцей”.
- Вікторія Марич, Запорізька область, КЗ “Опорний заклад загальної середньої освіти “Сузір’я “.
- Тетяна Липа, Дніпропетровська область, Комунальний заклад «Середня загальноосвітня школа N9”.
- Мирослав Николаєв, місто Львів, НВК “Школа-садок “Софія”.
- Вікторія Захарченко, Київська область, Броваська школа #5 ім. Василя Стуса.
- Дмитро Лазебний-Чоловський, місто Київ, Спеціалізована школа №216.
- Дмитро Дробітько, Донецька область, Бахмутська загальноосвітня школа I – III ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області.
- Олександра Сєдих, місто Мукачево, Мукачівський ліцей №10.
- Оксана Юрків, Тернопільська область, Козівський заклад загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ст. “Українська гімназія ім. В. Герети” Козівської селищної ради.
- Тетяна Андрющенко, місто Кам‘янське, Комунальний заклад “Середня загальноосвітня школа №23” Кам’янської міської ради
- Ганна Древицька, місто Київ, ТОВ “Центр освіти “Оптіма”.
- Ігор Магльона, Хмельницька область, Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
- Олег Білан, Запорізька область, Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти, Смирновської сільської ради, Більмацького району, Запорізької області.
- Максим Самійленко, місто Київ, Софіївсько-Борщагівський ліцей «Софія».
- Оксана Лоїш, місто Львів, Середня загальноосвітня школа №99 м.Львова.
- Ігор Охрімчук, місто Коростень, Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5.
- Юрій Ковалевський, Запорізька область, Комунальний заклад “Молочанська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат” Запорізької обласної ради.
- Сергій Лавров, місто Кропивницький, Комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання № 6 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».
- Геннадій Іванченко, місто Маріуполь, КЗ ” Маріупольська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 56 Маріупольської міської ради Донецької області.
- Анастасія Семенова, місто Бахмут, Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів.
- Галина Мельник, місто Львів, Середня загальноосвітня школа № 67 м. Львова.
- Анатолій Яковлєв, Закарпатська область, Королівський ЗЗСО #1.
- Оксана Онішкевич, місто Маріуполь, Комунальний заклад “Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №56 Маріупольської міської ради Донецької області”.
- Юлія Саламанюк, місто Миколаїв, Миколаївська ЗОШ №26.
- Віталій Мушинський, Хмельницька область, Судилківський ліцей.
- Галина Ковалишин, місто Львів, Середня загальноосвітня школа №68.
- Михайло Дьорка, місто Мукачево, Мукачівський ліцей №8.
- Наталія Тхір, місто Львів, Ліцей 52 ім. М. Лобачевського Львівської міської ради.
- Володимир Негрич, Івано-Франківська область, Заболотівський ліцей.
- Оксана Андрущенко, місто Київ, Ліцей №303.
- Людмила Грибкова, місто Ізмаїл, Спеціалізована загальноосвітня школа№1 ім. О.В. суворова з поглибленим вивченням англійської мови.
- Олена Федорова, місто Ірпінь, Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІст №2.
- Валентин Зелінський, Київська область, Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка.
- Олександр Лазаренко, Сумська область, Старосільська ЗОШ I- III ступенів Нижньосирватської сільської ради Сумського району Сумської області.
- Володимир Афонін, Київська область, Калитянська ЗОШ І-ІІІ ступенів.
- Роман Сандуляк, місто Дунаївці, Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів 3.
- Олена Кремер, місто Харків, ХЗОШ |-||| ступенів №64.
- Людмила Мосийченко-Бобракова, місто Запоріжжя, Запорізька гімназія 25 гуманітарного профілю.
- Анастасія Севицька, місто Київ, Школа І-ІІІ ступенів #232 Оболонського району м.Києва.
- Яна Дерюга, Дніпропетровська область, КЗ “Вербуватівський ЗЗСО І-ІІ ступенів” Юр’ївської селищної ради.
- Ростислав Парцей, Кіровоградська область, Комунальний заклад “Олександрівська ЗШ І-ІІІст. Долинської міської ради”.
- Олена Любота, місто Харків, ХЗОШ № 105.
- Лариса Дмитрієва, місто Маріуполь, Навчально-виховний комплекс “Гімназія-школа” №1
- Юлія Жакун, Рівненька область, Залузький ОЗЗСО.
- Олександра Хлабата, місто Івано-Франківськ, Ліцей №13 Івано-Франківської міської ради.
- Сергій Гаврилюк, місто Житомир, Салезіянська загальноосвітня школа Всесвіт.
Незабаром у соціальних мережах руху JuniorZ будуть оголошені топ-10 номінантів.
Автор статті: Ірина Велігурська