Один з вишів Луцьку планують об’єднати з Донецьким вузом

news

В Україні запланували укрупнення ВНЗ, з 164 вишів, має залишитися близько 100. 

До програми об’єднання потрапили і навчальні заклади Луцьку, а саме Луцький національний технічний університет.

Читайте також Країна-агресорка оголосила у розшук Ігоря Поліщука

Відповідну програму обговорили на засіданні “Союзу ректорів вищих навчальних закладів України” за участю міністра освіти Лісового, повідомляє ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський.

У 2024 році можуть об’єднати виші у Дніпрі, Миколаєві, Одесі, Харкові, Кривому Розі, Львові, Житомирі, Луцьку, Кам’янці-Подільському, Рівному та Умані. ‘ Об’єднувати будуть ті вузи, в яких навчається менше п’яти тисяч студентів.

Луцький національний технічний університет планують об’єднати з Донецьким національним технічним університетом, цей заклад з Донецька релокували до Луцьку.

Ректорка ЛНТУ Ірина Вахович відреагувала на таку інформацію, повідомляє, що це стало для неї «сюрпризом», вона поки не може ні підтвердити ні спростувати цю інформацію. 

Також очільниця ЛНТУ додала, що, за її інформацією, під час цієї зустрічі Спілка ректорів не обговорювали про суб’єкти об’єднання, а лише визначали критерії. Тому, як повідомляє Ірина Вахович, якраз за цими критеріями на Волині усе, наче, має залишатися так, як є зараз.

Читайте також Польща очікує зростання економіки: завдяки українським біженцям прогнозують ріст ВВП на 2% протягом наступних п’яти років 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев