Одяг Nike: технології та популярні колекції

news

Під час занять спортом не можна обійтися без якісного одягу, який зробить процес більш комфортним та забезпечить високу ефективність. Всім цим вимогам відповідає одяг Найк, що можна придбати в інтернет-магазині Megasport. Тут на вас чекає широкий асортимент спортивного одягу для чоловіків, жінок та дітей. Завдяки зручній системі фільтрів можна дуже швидко вибрати потрібну річ. Мегаспорт також пропонує долучитися до програми лояльності та суттєво заощаджувати на купівлі товарів відомого бренду.

Технології, що використовуються для виробництва одягу Nike

Продукція бренда Nike стала популярною в усьому світі завдяки використанню інноваційних технологій, що підвищують якість та надають спортивному одягу особливих властивостей. Серед них:

  • Therma-FIT;
  • Dri-FIT;
  • Clima-FIT;
  • Storm-FIT.

Технологія Therma-FIT покращує життя спортсменам, що тренуються у холодну пору року. Одяг з Therma-FIT зберігатиме тепло та порадує своєю надзвичайною легкістю.
Контролювати вологу при значних навантаженнях дозволить Dri-FIT. Особлива поверхня буде виводити вологу, що утворилася під час тренувань. Завдяки Dri-FIT тіло спортсмена залишиться сухим.
Clima-FIT добре захистить від вітру, тканина буде водонепроникною.
Матеріал, вироблений за технологією Storm-FIT, буде водонепроникним, також він не пропускатиме вітер. Волога відводитиметься від тіла за допомогою мембрани. Це ідеальний вибір для вологої погоди.

Популярні колекції одягу Nike

Якщо вам подобається тренуватися у спортзалі, то зверніть увагу на одяг з колекції Nike Pro Hypercool – він створений для активних тренувань. Тіло не буде потіти завдяки спеціальній технології. Ви можете придбати різноманітні топи, футболки та легінси Nike Pro Hypercool.
Утеплені штани та кофти можна знайти в колекції Sportswear Fleece Tech. Речі виготовлені з м’якого матеріалу, що має здатність відштовхувати вологу. В колекції можна знайти різноманітні моделі, що мають стильний дизайн. Одяг Sportswear Fleece Tech підійде для катання на лижах та сноуборді, також його можна використовувати як верхній влітку, якщо погода стала прохолодною.
Nike Breathe – це вільні футболки, їх вибирають жінки з пишними формами для занять йогою чи фітнесом.
Який би одяг ви для себе не вибрали, Nike – це завжди висока якість та інноваційні технології, що допоможуть досягти нових висот у спорті.

0 Комментариев