Одне із шоу волинського музичного проекту присвятили Великодню. ФОТО

news

Відбулось одне з особливих шоу на музичному проекті WMA. Вечір був присвячений Великодню, воскресінню Ісуса Христа.

Так учасники виконували відповідні пісні жанру Praise and Worship. Жанр, який націлений на прославлення Бога. Більшість учасників виконували такі пісні вперше. «Стільки глибини немає в жодних інших піснях», — поділилась учасниця проекту Дарина Гребенко, яка виконувала композицію «HillsongOceans».

Але, як би прикро це не було, але не усі змогли передати посил пісень. Тося Рабочаускас, яка є лідером гуртуWorship Empare та сиділа за журівським столом зауважила, що одна з учасниць, маючи один з сильніших голосів на проекті, не змогла навіть на йоту розкритись у тому, що співала. Потрібен не лише вокал, а й акторська майстерність.

Саме перед шоу учасники мали змогу бути на майстер-класі у заслуженої артистки України Освітлани Органісти.

Всі учасники завершили свої виступи і кожен був надзвичайний. Після виконання пісні «Твоя любовь» гурту «Слово жизни» де йшлося, про те, що в кожній нашій сльозі є зцілююча Божа любов Влада Маринчук, яка виконувала пісню, не стримала сліз. Судді після її виступу прокоментували: «Ти справжня, яка проспівала кожне слово правдиво».

А на завершення шоу учасників та усіх присутніх в залі привітав гість з Канади, доктор генетики та професор теології Метью Коши.

Чоловік з неабияким досвідом поділився коротко про своє життя:

«Кожному з вас був даний талант, але як ви цей талант використаєте — залежить від вас». Розповів історію про трьох хлопців Месаха, Сидраха і Авдинавія, які були взяті до Вавилонського двору. Цар цінував їх, адже вони були дуже талановитими. Юнаки знали, хто дав їм ці таланти, і хотіли вклонятись ідолу, якого зробив володар Вавилону. Після непослуху молодих людей було вкинуто до вогняної печі, але Бог врятував їх і цар вавилонський сказав: «Немає інших богів, окрім Бога Месаха, Сидраха і Авдинавія».

«Робіть так, щоб через ваші таланти, змінювався світ», — завершив Коши.

Цього шоу проект покинуло двоє надзвичайних дівчат і за перемогу лишились боротись семеро.

Також нагадуємо, що наступне шоу відбудеться 22 квітня і учасники виконають саундтреки та покажуть театралізовану міні-сцену до кожного з фільмів.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев