Очільник Луцька про нагальні проблеми міста та шляхи їх вирішення

news

Ігор Поліщук про нагальні питання міста та громади 

Міський голова Луцька провів розширену нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств. 

Тезисно, про теми які на ній піднімалися та як в громаді планують вирішувати ці проблеми.

Звернення громадян, що надійшли у відділ комунікацій “15-80” 

Заслухали інформацію про звернення громадян, що надійшли у відділ комунікацій “15-80” департаменту ЦНАП за період з 1 по 31 січня. За перший місяць 2023 року було 2366 телефонних звернень. Структурні підрозділи міської ради реагують на скарги від мешканців громади та оперативно їх вирішують. Є окремі звернення, які потребують тривалої реалізації, тому заявникам надаються відповідні роз’яснення.

Наголосив на необхідності коректного спілкування працівників Луцької міської ради з мешканцями громади та вирішення питань, з якими звертаються заявники. Необхідно максимально ефективно вирішувати їх, а не перенаправляти від одного виконавця до іншого”.

Ефективність роботи структурних підрозділів міської ради

Звернув увагу керівників департаментів, управлінь, відділів, комунальних підприємств на покращення ефективності роботи. На початку нашої каденції проаналізували роботу усіх структурних підрозділів міської ради на предмет ефективності та інших показників. Цей аналіз став  підґрунтям для ухвалення кадрових рішень. Це будемо робити і зараз”. 

Робота з приєднаними до Луцька населеними пунктами

Посилюємо роботу з приєднаними до Луцька населеними пунктами. Адже люди, які проживають у приєднаних селах, чекають на нашу допомогу та підтримку. І ми не маємо права їх підвести та розчарувати”.

Контроль за рухом приміських автобусів вулицями Луцька

Доручив відділу транспорту разом з управлінням патрульної поліції та Укртрансбезпеки посилити роботу щодо контролю за рухом приміських автобусів вулицями Луцька. За дві години перевірки на зупинці “РЦ “Промінь” (з 9 до 11 години) фахівці відділу транспорту зафіксували 35 приміських автобусів, 33 з них здійснювали посадку-висадку пасажирів, що є порушенням. Це значне навантаження на транспортну мережу. Окрім цього, ці автобуси забирають пасажирів у міського транспорту. А ми працюємо над оновленням автобусного та тролейбусного парку. Попри війну, уже близько 50 % автобусів мають екологічний стандарт Євро 5. Сьогодні на маршрутах курсує 29 нових тролейбусів. На черговій сесії будуть виділені кошти для закупівлі ще 4 тролейбусів. Діє безготівковий проїзд. А приміські автобуси ніхто не контролює, в них відсутня безготівкова форма оплати проїзду”. 

Забезпечення сміттєвими контейнерами мешканців приватного сектору

Департамент муніципальної варти спільно з КП “Луцькспецкомунтранс” на найближчу сесію мають розробити програму забезпечення сміттєвими контейнерами мешканців приватного сектору. Нині підхід неправильний, адже громадяни змушені за свій кошт купувати їх. Доручив в найкоротший строк розробити програму співфінансування придбання таких контейнерів, що знизити фінансове навантаження на мешканців”.

Формування правильного поводження з побутовими відходами

КП “Луцькспецкомунтранс” працює над впровадженням програми “Чистий Луцьк”, яка спрямована на формування правильного поводження з побутовими відходами. Центр управління відходами на вулиці Трункіна показав свою ефективність. Громадяни звозять туди великогабаритні та ігші речі, які їм уже не потрібні. Доручив відкрити ще два такі центри у місті в інший районах для покращення логістики”.

Осучаснення транспорту для КП “Луцькспецкомунтранс”

Цьогоріч плануємо завершити роботу із заміни сміттєвозів на КП “Луцькспецкомунтранс”. З експлуатації виведемо старі авто марок МАЗ та КАМАЗ, які вже відпрацювали свій ресурс. Усі сміттєвози мають відповідати сучасним екологічним стандартам, мати належний, привабливий вигляд та повністю справний технічний стан”.

Відновлення благоустрою після робіт комунальних підприємств 

Посилимо роботу щодо відновлення благоустрою після проведення аварійних та планових ремонтів на мережі. Звернув увагу керівників КП “Луцькводоканал” та ДКП “Луцьктепло”, що після проведених робіт на зелених зонах, необхідно привести все до ладу, посіяти траву, а не просто засипати землею. Контроль за цим здійснюватиме департамент муніципальної варти’.

За інформацією: Луцького міського голови Ігоря Поліщука 

0 Комментариев