Облавтодор попереджає, що по волинських дорогах будуть “їздити на колінах”. ВІДЕО

news

Представники Волинського облавтодру кажуть, що заборговану зарплату їм досі не виплатили. Не зважаючи на акцію протесту з перекриванням доріг, «шляховики» досі залишаються без коштів.

Про це розповів голова Волинської обласної профспілки дорожників Леонід Тимощук, повідомляє Громадське.Волинь.

«Нічого на сьогоднішній день не змінилося. Ніхто з представників влади не зателефонував і нічого не зробив, щоб людям виплатили заробітню плату з березня по серпень місяць включно», – зазначив Леонід Тимощук.

«Для волинських доріг це погано тим, що по них будуть їздити на колінах, а не на автомобілях. І їздити на санях, зимою особливо. І ями будуть виростати, тому що ямкового ремонту ніхто не проводить. Облавтодор паралізований», – додав Тимощук.

Нагадаємо, служба автомобільних доріг області боргує волинським «дорожникам» 11 мільйонів. Проблема полягає у тому, що рахунки в службі автомобільних доріг Волинської області заблоковані через те, що ця структура з 2012 року не розраховується з підрядниками.

У свою чергу начальник Служби автомобільних дорог у Волинській області Анатолій Посполітак каже, що рахунки їхньої організації заблоковані через борги. Вони не можуть зняти кошти, аби виплатити заборговані заробітні плати.

«Ми сьогодні можемо сподіватись тільки на те, що все таки ті 30 мільйонів в державі найдуться і вони будуть спрямовані на розрахунки з боргами», – додав він.

0 Комментариев