Новий ігровий комплекс невдовзі з’явиться в одному з сіл Підгайцівської громади

news

Попри війну на Волині інвестують у майбутнє, а саме у дітей. До Дня Святого Миколая в одному з сіл Підгайцівської сільської ради з’явиться новий ігровий комплекс для місцевих дітлахів.

Біля Піддубцівського будинку культури до Дня Святого Миколая планують встановити ігровий комплекс з гойдалками, гірками, каруселями, зоною для спортивних ігор та відпочинку батьків.

Така ідея виникла у старости Піддубцівського старостинського округу Олександра Романюка після розмови із в.о. директора ТОВ «Набуток» «ГК ВІЛІЯ» Іваном Гнатюком.

Аграрне підприємство орендує на території старостинського округу землі, тож, як соціально відповідальний бізнес, вирішили виділити близько 150 000 гривень на розвиток села. Попри те, що Піддубцях мешкає багато сімей з дітьми, гарного майданчика для дитячих розваг у центрі села не було.

«Ми дуже раді, що на території нашої громади є соціально відповідальні підприємства, які користуючись ресурсами громади, віддячують інвестиціями у розвиток сіл, на території яких ведуть господарську діяльність. Це прогресивний підхід, який давно практикують в Європі. І це хороший приклад для наслідування. Будемо сподіватись, що й в інших селах підприємці проявлять схожу ініціативу. А «Вілії» ми дуже дякуємо, бо у цьому році вони інвестують у покращення благоустрою Піддубцівського, Борохівського та Хорлупівського старостинських округів Підгайцівської громади», – підсумував Леонід Гроголь.

За інформацією: Підгайцівської сільської ради 

0 Комментариев