Нову купюру в 1000 гривень не беруть у банках і магазинах, чому так відбувається

news
Нова банкнота тільки з’явилася в Україні, і поки що їй можна розплатитися не всюди
Нова купюра

Василь Невмержицький, фінансовий аналітик, пояснив, що відбувається: “У віддалених банківських відділеннях нову тисячу бачили вперше, і дивилися на неї з побоюванням. Її не пропускав апарат, який розпізнає фальшивки. Все тому, що техніки досі не доїхали на всі банківські точки і не налаштували техніку. Тому вона не “впізнає” тисячу”.

Аналітик зазначив, що не у всіх фінансових установах є каталог для купюри в 1000, немає докладного опису нової банкноти: “Більше того, у відділенні навіть каталогів для неї немає. Не висять оголошення з детальним описом нових грошей. Касири бачили їх тільки по телевізору, і не проінструктовані”.

Купюра в 1000 гривень
Як повідомляють експерти, у сховищі НБУ вже почали відвантажувати нові гроші. В основному розвозять нові гроші по відділеннях фінансових установ в Києві на замовлення – банки самі просять цей номінал і необхідну суму. Купюри в 1000 гривень повинні з’явитися в інших регіонах країни з наступного тижня.

Антон Тютюн, заступник голови “Ощадбанку”, сказав що потрібен час, щоб співробітники банків змогли звикнути до нової купюри: ” Співробітникам банків, магазинів і інших торгово-сервісних підприємств потрібен час щоб перебудуватися. На мою думку, цей триватме кілька місяців”.

 

Джерело

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев

Залишити коментар

*