Новорічний відпочинок на українських курортах відбуватиметься за новими правилами

news

У Міністерстві охорони здоров’я розповіли, чи будуть працювати на новорічні свята курорти в Україні .

За словами санлікаря, навіть додавання кількох областей до “червоної” зони не буде впливати на загальноукраїнську статистику, зважаючи, що великі регіони повертатимуться в “помаранчеву” або навіть “жовту” зону.

Кузін зауважив, що згідно з постановою №1236, яка регулює карантинні обмеження, у нас в “червоній” зоні заборонена робота підіймачів, але до вакцинованих ця заборона не застосовується.

Спільна позиція полягає в тому, що забезпечити контроль за сертифікатами про вакцинацію або ПЛР-тестами на підіймачах складно, тому курорти пропонують певну верифікацію на пункті в’їзду, наприклад на вході в готель або на пункті прокату спортивного спорядження.

Там турист буде верифікуватися, показувати свої документи про ПЛР-тест або сертифікат, йому на спортивний одяг наклеюють спеціальну наліпку, яка матиме індивідуальний номер і за якою людину можна буде ідентифікувати у випадку спеціальної перевірки. Крім того, буде створена спеціальна база цих номерів,

– повідомив головний санітарний лікар.

Наразі в МОЗ опрацьовують механізм уникнення черг. Кузін зауважив, що він повинен бути зручним не лише для туристів, а й для тих, хто перевіряє, зокрема для поліції. За його словами, курорти також мають запровадити максимально лояльні та адекватні умови для відпочивальників.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев

Залишити коментар

*