Новий прокурор Волині має два місяці, аби спіймати «велику рибу»

news

Генеральний прокурор України Юрій Луценко представив нового прокурора Волинської області.

Представлення відбулося сьогодні, 16 липня.

Прокуратуру Волині очолив Максим Киричук. Призначили його на п’ять років, однак якщо не справлятиметься із своїми обов’язками, то його звільнять. Юрій Луценко зауважив, що вітати поки з призначенням не потрібно, можна буде тоді, коли «піймає першу велику рибу».

IMG_0531

Юрій Луценко наголосив, що прокуратура у Волинській області зайнята чимось іншим, ніж координацією і співпрацею в боротьбі зі злочинністю та запевнив, що більше такого не буде. Генеральний прокурор дав часу до вересня, аби новий прокурор навів лад на Волині.

Нагадаємо, попереднього прокурора Волині Дмитра Чепіжака відправили працювати у Кропивницький (перейменований Кіровоград).

Довідка:

1980 року народження. Родом із Львова. У 2002 році закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка. Одружений, має двоє дітей. Працював у прокуратурі Львівської, Київської та Закарпатської областей.

До призначення прокурором на Волині займав посаду старшого слідчого з особливо важливих справ відділу з розслідування злочинів, скоєних співробітниками прокуратури управління з розслідування в кримінальних виробництвах стосовно працівників прокуратури та інформаційної безпеки Генеральної інспекції внутрішніх розслідувань і безпеки Генеральної прокуратури України.

IMG_0534

 

 

1 Комментарий