Новий начальник волинської митниці розповів, як його призначили на посаду

news

Новий начальник волинської митниці Юрій Мацібора хоче перетворити підвідомчий орган із карального на сервісний. Про це він заявив 31 серпня під час неформальної зустрічі з представниками бізнесу.

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

Посадовець одразу зазначив, що не є політиком і зовсім не розуміється у політиці. «Я – трудяга і звик працювати», – запевнив він. Тож вже поставив перед собою завдання – перетворити Волинську митницю з карального органу на сервісний, який надає адміністративні послуги.

Також повідав Юрій Мацібора, як був призначений керівником на Волині. Власне, він входив до складу комісії, яка здійснювала перевірку роботи нині підвідомчого йому органу. «Я побачив не зовсім конструктивну роботу митниці, держави і бізнесу. По завершенні перевірки доповів голові Державної митної служби про проблеми на Волинській митниці і мені сказали, що поїду сам сюди розбиратися», – розповів керівник.

«Те, що я побачив на Волинській митниці – не нормально, навіть кримінально. Зі мною такого не буде однозначно», – запевнив він.

Тому  запросив на зустріч представників бізнесу, аби почути їхні претензії до роботи митних постів та прийняти спільні рішення. Наголосив, що не створював ніякого списку «угодних» підприємців, які би говорили, те, що треба.

Юрій Мацібора зазначив, що готовий слухати. «Не кажу, що зможу усе вирішити, лише те, що буде у моїх повноваженнях», – говорив посадовець.

Також анонсував роботу моніторингової групи на митниці. Окрім цього, новопризначений очільник митниці сьогодні підпише наказ про створення спеціальної групи, яка оперативно виїжджатиме на місце, коли надходитимуть повідомлення про виникнення певних проблем на митниці. Телефон її керівника готові опублікувати в ЗМІ, аби люди знали, кому дзвонити в випадку потреби.

Окрім того, запевнив присутню на зустрічі громадськість, що на Волинській митниці готові бути першими в Україні і на ключові посади провести прозорий кадровий конкурс. «Я люблю запроваджувати все нове», – зазначив новий керівник Волинської митниці.

0 Комментариев