Нова пошта увійшла в ТОП-20 найбільших платників податків в Україні

news

За минулий рік компанія піднялася з 27 на 19 місце у рейтингу найбільших платників податків України

Група компаній Нова пошта у 2020 році сплатила 5 млрд грн податків і зборів до державного та місцевих бюджетів. Це на 20% більше, ніж у попередньому році.

«Нова пошта – відповідальний корпоративний громадянин країни. Ми працюємо в рамках українського законодавства, платимо «білу» зарплату нашим співробітникам і забезпечуємо їх медичною страховкою. Ми не залишаємося осторонь життя в Україні і активно допомагаємо тим, хто цього потребує: лікарням і університетам, волонтерам та соціально вразливим верствам населення. Бо нам не байдуже, в якій країні ми будемо жити та працювати», – коментує Пьотр Фоков, фінансовий директор групи компаній Нової пошти.

Всього за останні 3 роки Нова пошта сплатила більше 12 млрд грн податків до бюджетів всіх рівнів та фондів. Це більше 6 млн мінімальних пенсій.

 

Довідка про Нову пошту

Група Нова пошта надає клієнтам – як бізнесу, так і приватним особам – повний спектр логістичних та пов’язаних з ними послуг. До Групи входять українські та зарубіжні компанії, зокрема Нова пошта, Новапей і Нова пошта Глобал.

Нова пошта – лідер логістичного ринку, який забезпечує легку доставку кожному клієнту – до відділення, почтомату, за адресою – і дозволяє тисячам підприємців створювати і розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Мережа компанії налічує більше 8000 відділень по всій Україні, а кількість відправлень лише за 2019 рік перевищила 212 млн. Новапей – небанківська фінансова установа, завдяки якій клієнти компанії можуть здійснювати грошові перекази та операції з електронними грошима. Нова пошта Глобал розвиває міжнародну партнерську мережу, щоб надавати клієнтам послуги з експрес-доставки не лише в Україні, а й за кордоном.

Група Нова пошта працює з дотриманням всіх норм українського законодавства. За 2019 рік Група перерахувала до бюджету країни більше 4 млрд грн податків і зборів.

Детальніше про продукти та послуги на сайті: https://novaposhta.ua/

 

0 Комментариев