НМТ 2024: реєстрація відкрита! Де і як скласти тест за кордоном?

news

НМТ за кордоном: що потрібно знати?

Цьогоріч українські абітурієнти, які перебувають за межами України, також матимуть можливість скласти Національний мультипредметний тест (НМТ). Тестування буде проведено у 57 містах 32 країн світу.

Сесія НМТ за кордоном відбудеться в таких країнах:

Австрія, Азербайджан, Бельгія, Болгарія, Велика Британія, Грузія, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Канада, Латвія, Литва, Люксембург, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, США, Туреччина, Угорщина, Фінляндія, Франція, Чехія, Швейцарія, Швеція.

Перелік міст та країн, де будуть розташовані тимчасові екзаменаційні центри (ТЕЦ), можна знайти на інтерактивній мапі: https://testportal.gov.ua/nmt-2023-za-kordonom-rozshyreno-perelik-mist-krayin/.

НМТ за кордоном буде проходити так само, як і в Україні: у спеціально обладнаних центрах з українськомовними педагогами, підготовленими Українським центром оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

Читайте також Хабар за “чисте повітря”: екоінспекторів на Волині засудили до 5 років тюрми

Реєстрація для участі в НМТ за кордоном триває до 15 квітня 2024 року. Більше про процес реєстрації та необхідні документи можна дізнатися на сайті УЦОЯО: https://testportal.gov.ua/protsedura-reyestratsiyi-2/.

Важливо

Кількість місць для участі в тестуванні за кордоном обмежена.

Тобто, якщо усі місця в конкретному місті чи країні будуть зайняті, ця локація більше не буде доступною для вибору.

Якщо ви обрали місце проведення, але знайшли зручнішу локацію, то до 15 квітня 2024 року ви можете оновити вибір у персональному кабінеті.

За детальною інформацією щодо НМТ за кордоном рекомендується звертатися до УЦОЯО: https://testportal.gov.ua/protsedura-reyestratsiyi-na-nmt/ 

Читайте також Рибалка на Волині “влетів” у копійку: у скільки обійдеться одна рибина під час нересту?

За інформацією: Міністерства освіти та науки України 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев