Ніякого піару, лише робота на вибори

news

Микола Романюк продовжує своє турне дворами Луцька, відремонтованими нібито не під вибори. Але людям показуха не цікава, у них є конкретні питання до влади.

«Сьогодні Луцький міський голова Микола Романюк оглянув прибудинкову територію на вулиці Конякіна, 17, 19, 21, 23, 25. Там виконано асфальтування дорожнього покриття – 2 285 мта тротуарів – 687 м2. Роботи здіснювало ТзОВ «Луцька ДПМК». А також проведено капітальний ремонт водопроводу, який був у незадовільному стані, та зроблено контейнерні майданчики.» – таке повідомлення було розміщене на сайті Луцької міської ради у четвер ввечері.

Саме в такий спосіб міський голова «інспектує» завершення ремонтних робіт на прибудинкових територіях луцьких багатоповерхівок. Справа то благородна ж – за два місяці до виборів покрасуватися перед лучанами на фоні відремонтованого двору. Мовляв, «ось так я господарюю у місті». Для фіксації цієї події були запрошені окремі журналісти.

Але чому на такі презентаційні заходи їздить один Микола Романюк? Гроші ж то на ремонт дворів виділяли депутати міськради. Чому їх ніхто не кликав на таку зустріч із лучанами? Мабуть це робилось зумисне, щоб ні з ким не ділити кусок «виборчого піару», від якого міський голова постійно відхрещується.

Якщо ж повернутись до самої зустрічі із лучанами, то вона для міського голови була не прогулянкою. Мешканці будинку №19 на вул. Конякіна користуючись присутністю міського голови підняли більш важливі питання, зокрема про незаконну прибудову від будинку Конякіна, 17а. Нове будівництво не лише створило незручності для мешканців будинку (затулені вікна і вихід з даху на балкон), а й негативно вплинуло на фундамент багатоповерхівки (будинок просів)

Люди спілкувались дуже емоційно, адже вже кілька років поспіль різні державні інстанції їм надсилають лише відписки.

Автор статті: ВолиньІнфо

0 Комментариев