Німеччина може запровадити митний контроль на кордоні з Польщею та Чехією

news

Міністр внутрішніх справ Німеччини, Ненсі Фезер, підтвердила можливість введення тимчасового прикордонного контролю на кордонах з Польщею та Чехією. Вона висловила підтримку цього заходу, обґрунтовуючи його необхідністю для контролю над поширенням коронавірусу. Треба відзначити, що Німеччина вже підсилила присутність поліції на ділянках кордону з Польщею та Чехією.

За словами глави німецького МВС, Ненсі Фезер, варто розуміти, що введення контролю не гарантує раптового зменшення кількості осіб, які шукають притулок у якості біженців. Вона пояснила, що будь-які прохання про надання притулку на кордоні будуть розглядатися в Німеччині.

На попередньому засіданні Бундестагу, Ненсі Фезер також розглядала можливість короткострокового стаціонарного прикордонного контролю для боротьби з контрабандистами, хоча раніше вона відкидала такий варіант. Вона використала співпрацю німецьких та швейцарських поліцейських на спільному кордоні як приклад для запобігання незаконному перетину кордону. Подібне рішення може бути впроваджено на кордоні з Чехією та Польщею, і вже ведуться підготовчі роботи для цього.

Партія християнських демократів також висловила думку, що на кордоні з Польщею, Чехією та Швейцарією слід запровадити постійний прикордонний контроль, на зразок рішення, що діє на кордоні з Австрією.

0 Комментариев