Нічні розбірки на Волині завершились судом

news

З’ясування стосунків, яке влаштували дівчина і троє молодиків з водієм та пасажирами “Жигуля”, закінчилось для ініціаторів кофлікту вироком суду про позбавленням волі. Про це пише Під прицілом. 

У Луцькому районі молодики влаштували розбірки на дорозі, бо їх підрізав старенький «Жигуль».

Після веселого гуляння компанія молодих людей поверталася додому на автомобілі «Мерседес Віто». Проте, при в’їзді в с. Гать Луцького району їх підрізав «Жигуль». За кермом автівки був хлопчина, який також віз товаришів з клубу додому. Водій іномарки вирішив розібратися з нахабою, тож додавши швидкості – вмить обігнав «Жигуль» й перекрив йому дорогу.

На розбірки з «Мерседесу» вискочило троє молодиків та дівчина, яка взялася витягувати з машини водія «Жигулів». На що останній почав опиратися й облаяв дівчину, що та вчепилася за нього. Тоді дівчина вдарила його по обличчю та схопилася руками за шию. Таким чином, зав’язалась велика сутичка. Один з молодиків підійшов до пасажира «Жигулів» та вдарив його, від чого той впав на землю. Інші заходилися трощити автіку: відірвали дзеркало заднього виду, а коли потерпілий вже від’їжджав, то вдарили по кришці багажника автівки.

Згодом, потерпілі звернулися до правоохоронців, які швидко встановили хуліганів, тож невдовзі справу передали до суду. У суді ж обвинувачені свою вину визнали повністю, розкаялися та просили суворо їх не карати.

Відтак, Луцький міськрайонний суд визнав підсудних винними та призначив покарання у виді позбавлення волі строком по 2 роки кожному однак з випробувальним терміном – також у 2 роки. Разом з тим, з них стягнули матеріальну шкоду у розмірі 5125 гривень з кожного. Відтак, потерпілі отримають 20 500 гривень відшкодування.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев