Ніч у Луцькому замку. ПРОГРАМА

news

Цьогорічна подія – дев’ята в історії фестивалю. Він не проводився у 2014 та 2015 роках через ситуацію на сході України і відновився у 2016. Організатором театралізованого арт-шоу – однієї з найяскравіших культурних подій в Україні, як і у попередні роки, є Луцька міська рада.

Про це повідомляє  відділ інформаційної роботи міської ради.

Арт-шоу «Ніч у Луцькому замку» відбудеться 1-2 липня у Луцькому замку. Ознайомитися з програмою фестивалю можна на сторінці у “Фейсбук”. Придбати квитки онлайн – на порталі , або в точках продажу за адресою: вул. Стрілецька, 31 (Магазин “Кобза”), вул. Лесі Українки, 17 (музичний магазин “Медісон”).

ПРОГРАМА

Арт-шоу “Ніч у Луцькому замку”

01-02 липня 2017 року

Замкова площа

з 14:00

  • Алея майстрів народної творчості
  • Фудкорт
  • Дитяча анімація та розваги
  • Музичний сет

Вул.Лесі Українки

з 17:00

Парад французького вуличного театру Remue Menage

Луцький замок

21:00 Театралізоване дійство “Саміт у Луцьку”, церемоніал “Вогонь Луцького замку”

21:30 Гала-Опера:

– Оркестр за участю артистів національного симфонічного оркестру.

Диригент – лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, Народний артист України, професор Володимир Федорович Сіренко.

Солісти:

Катаріна Корезі-Лал. Солістка Віденьської оперети, Румунської Національної опери у Бухаресті і Словацької Національної опери у Братіславі.

Андрій Шкурган – Лауреат Національної Премії України імені Тараса Шевченка, Заслужений артист України, володар титулу “Вердіївський голос”(Італія), лауреат 12 міжнародних конкурсів, соліст Польської Національної опери у Варшаві, Чеської Національної опери у Празі та Датської Королівської опери у Копенгагені

22:30 Театр Воскресіння з виставою “Глорія”(м.Львів)

23:10 “Київ модерн-балет” Раду Поклітару з виставою “Дощь” – хореографічна фантазія на музику народів світу та І.С.Баха, лібретто, хореографія та постановка Раду Поклітару (Україна)

00:00 – шоу Molecole – балерина на повітряних кулях (Італія)

00:15 вистава французького вуличного театру Remue Menage (Франція)

01:00 піаніст-віртуоз Євген Хмара (Україна)

02:00 музичний сет La Festa electric opera (Україна)

0 Комментариев