Нерозділене кохання: в Херсоні ексбойфренд побив до напівсмерті дівчину

news

На Херсонському бавовняному комбінаті хлопець по-звірячому побив 17-річну дівчину. Про це повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі ‎Anya Vereshaga.

Постраждала провела цілий тиждень у реанімації

Колишній хлопець побив 17-річну дівчину

“Цей чоловік у суботу в рйоне Кулика близько 18:00 біля школи побив дівчину 17 років, яка в даний момент знаходиться в реанімації, зараз її життю нічого не загрожує. Вона мало не померла, завдяки медичної допомоги все обійшлося!!!!! Бережіть себе і своїх близьких!!! Є свідки, всі покази вже в поліції, а він вдома, і ходить серед нас!!!”, – написала користувач мережі.

Також вона стверджує, що постраждала провела цілий тиждень у реанімації, а вже в понеділок дівчину переведуть в стаціонар.

“І нічого йому не буде… правосуддя немає у нас, на жаль. Дівчині сил і одужання… Не затримають, викличуть у відділ, дасть свідчення і відпустять! Зі мною сталася така ж ситуація навесні, справа в суді… Але вже зрозуміло, що не посадять, якщо перша судимість і провину визнає”, – додала Ольга Авраменко.

Також Anya Vereshaga повідомила подробиці жахливої події.

“Це її колишній хлопець, вистежив і побив ногами, палицею, є переломи. Заява в поліції, Дніпровський відділ”, – уточнила вона.

Джерело

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев