Непоправна втрата… Волинська земля втратила на війні ще трьох Героїв

news

Колківська громада зустріла Героя. Вчора востаннє на рідну землю повернувся Анатолій Михайлович Оніщук, родом з села Чорниж.

Чоловік з 2014 року безстрашно боронив рідну землю. Не вагаючись, він знову взяв до рук зброю, коли почалось повномасштабне вторгнення росії. Клята війна забрала його життя

Анатолій Оніщук

Стало відомо про трагічну загибель 26-річного Героя України, Сергія Касяна, у боях за нашу Батьківщину.

Сергій, уродженець села Дуліби, Турійської громади, мужньо захищав Україну, будучи солдатом десантної роти. 11 травня під час виконання бойового завдання на Донеччині його життя обірвалося.

В пам’ять про Героя у Турійській громаді оголошено триденну жалобу з 15 по 17 травня. Про дату та час прощання з Сергієм Касяном буде повідомлено додатково.

Сергій Касьян

15 травня 2024 року, захищаючи нашу землю від російських окупантів, трагічно загинув житель села Комарове Ратнівської громади Заліпа Микола Іванович, 1995 року народження.

Микола Іванович – справжній герой, який віддав своє життя за свободу та незалежність України. Він був мужнім, щирим та доброзичливим. Його смерть – це непоправна втрата для рідних, друзів та всієї громади.

Трагічну звістку про загибель воїна повідомив у фейсбуці селищний голова Віталій Бірук.

Сім’я Миколи Івановича ще не встигла оговтатися від горя, адже 1 грудня 2023 року під час бойових завдань загинув його рідний брат Павло Заліпа, 09.07.2001 року народження.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким полеглих Захисників. Вічна пам’ять Героям!

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев