Не світлом єдиним: українців попередили про можливі тривалі відключення води

news

Українці тільки почали тішитися стабілізації ситуації з вимкненням електрики, як попередили про можливі відключення води.

Тривалі відключення води можливі у кожному місті України. Головна причина – ракетні обстріли та дії окупантів на Каховській ГЕС.

Як підготуватися до перебоїв із водопостачанням?

Підготуватися варто кожному. Як це зробити розповіла членкиня НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг) Ольга Бабій.

В цілому вся Україна має таку загрозу, тому що якщо після ракетно-бомбових ударів відбувається руйнування енергосистеми значне, то є ризики відключення систем водопостачання та водовідведення. Тому що ці об’єкти на електроенергії. Тобто це перший ризик. Дійсно, водні компанії зараз працюють над тим, щоб максимально перейти на генератори, на додаткові джерела живлення. Але є великі міста, в яких потужність електроспоживання на перших підйомах води або на каналізаційно-очісних спорудах сягає більше 20 МВт. Таких генераторів в природі фізично не існує”, 

– говорить Ольга Бабій.

Кожен громадянин повинен мати запас води на 2-3 дні. Це мінімальний запас. Зробити його варто не залежно від того, у якому місті ви проживаєте.

0 Комментариев