Не хочу нічого: що робити, коли твій стан “кричить” про біль та війну

news

Як зібрати себе докупи, коли це здається неможливим?

▫️Дихання

 

Аби відновити свій стан та думки, спробуйте направити всю свою увагу всередину тіла. Сконцентруйтеся на диханні. Закрийте очі та дихайте глибоко. Дихайте носом та низом живота. Приділіть цьому якийсь проміжок часу: наприклад, зробіть цикл із 50 вдихів-видихів. Це допоможе на певний час відволікти увагу від зовнішніх факторів, відчути своє тіло та заспокоїтися. Повертайтеся до цієї техніки із диханням якомога частіше. Для більшого ефекту можна поставити нагадування в телефоні — наприклад, раз на годину.

 

▫️Вода

 

Намагайтеся забезпечити водою себе та своє оточення. Пийте достатню кількість чистої води. За можливості регулярно приймайте душ або ванну. Сприймайте це як ритуал очищення.

 

▫️Фізичні навантаження

 

Страх — це адреналін. Спалювати адреналін можна через фізичні навантаження. Це може бути що завгодно, що призведе тіло до певного легкого відчуття болю. Спробуйте стати в планку, поприсідати, покачати прес. Так ви направите свою увагу саме на біль і зможете зосередитися на відчуттях усередині тіла. Це допоможе зняти напругу. Практикуйте фізичні навантаженя якомога частіше. Не накопичуйте напругу всередині.

 

▫️Режим дня

 

Не беріть телефон до рук одразу як прокинетесь. Як би сильно не хотілося, стримуйте себе. Починайте кожен новий день із глибокого дихання. Спершу відчуйте своє тіло, підготуйте свій мозок до сприйняття інформації.

 

▫️Гумор

 

Намагайтеся знаходити місце для гумору та ставитися до обставин легше та з іронією. Сміх — теж своєрідна форма вивільнення енергії. До того ж він надає додаткової енергії. Знайдіть у собі сили засміятися — навіть якщо це здається неможливим.

 

▫️Ставлення

 

Не чиніть спротиву та не ігноруйте реальність. Будьте сміливі, будьте впевнені у власних діях.

Сприймайте все, що відбувається, як тимчасові обставини, впоратись із якими вам точно під силу.

0 Комментариев