Назвали акторів, які найчастіше знімаються в поганих фільмах

news

Новинний портал Vox склав рейтинг акторів, які частіше за інших знімаються в поганих фільмах. Серед чоловіків лідирував у списку Роб Шнайдер, а серед жінок — Дженніфер Лав Хьюітт.
Про це пише Корреспондент.net.

Повідомляється, що результати рейтингу ґрунтуються на рецензіях до фільмів. Роб Шнайдер отримав на свою адресу найменше схвальних відгуків критиків, причому жодна з його робіт не названа дійсно вдалою.
Другим в чоловічому рейтингу виявився Адам Сендлер (54 відсотки поганих фільмів, 8 відсотків хороших), а замкнув трійку лідерів Ештон Катчер (53/0).
У жіночому рейтингу слідом за Дженніфер Лав Хьюітт (70 відсотків поганих фільмів, хороших немає) йдуть Джессіка Альба (50/17) і Алісія Сільверстоун (54/8).
Видання зазначає, що думка публіки може істотно відрізнятися від думок критиків.
Відомо також, що всі фігуранти рейтингу відбиралися за наступними критеріями. По-перше, учасники повинні були знятися не менше, ніж в десяти фільмах за час своєї кар’єри. Хоча б один фільм з їхньою участю мав вийти на екрани за останні п’ять років. При цьому, як мінімум, одна стрічка повинна була зібрати 30 мільйонів доларів.

0 Комментариев