Найбільша в Україні спортивно-патріотична гра “Гурби-Антонівці” об’єднає молодь з усіх регіонів України

news

5-8 травня молодь з усієї України збереться у лісі на межі Тернопільської та Рівненської областей на місці історичної події – бою УПА проти НКВС, що стався у квітні 1944 року. Саме там проходитиме чотирнадцята найбільша спортивно-патріотична гра “Гурби-Антонівці”, яка щороку збирає більше 400 молодих людей. Про це повідомляють організатори.

За місяць від початку реєстрації, вже подано 300 анкет, затверджено 130 осіб.

“Традиційно, найбільше учасників – з Тернопільщини, Сумщини, Львівщини та Київщини. Але ми хочемо бачити на грі представників кожної області, прагнемо розширити географію: недаремно ж одним з завдань є саме єднання країни на “Гурбах-Антонівцях””, – говорить Іван Кізюк, керівник проекту.

Тож організатор заходу, “Молодіжний Націоналістичний Конгрес”, пропонує першим десятьом затвердженим учасникам з кожної області мінімальну суму організаційного внеску.

Окрім цього, мешканцям прифронтової зони (Крим, Харків, Луганськ, Донецьк, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Херсон) та АР Крим внесок є ще меншим – 50 грн.

Також важливо, що  учасникам з Лівобережної та Південної України компенсується вартість проїзду. За словами Івана Кізюка, це додатково стимулюватиме молодь приїхати на “Гурби-Антонівці”.
Дізнатися більше і стати учасником: gurby.org.ua

0 Комментариев