Навчальний центр “Шлях до успіху” запрошує волинян на курси краси*

news

Краса — це те, що треба усім, завжди і у великій кількості. Краса — це модно. А значить професія, пов’язана з творінням краси, буде затребувана завжди і усіма.

 

Це дуже приємна професія в усіх сенсах — робити людей красивими. І, при цьому, добре заробляти собі на життя. А головне, що у наш час, займаючись створенням краси, не обов’язково бути прив’язаним до конкретних салонів і перукарень.

Якщо Ви молоді і Вам необхідно швидко навчитися прибутковій майстерності, якщо Ваша професія не приносить гідного доходу, якщо Ви просто відчуваєте, що займаєтеся не своєю справою — пора замислитися, а чи не поміняти професію?Серед успішних перукарів,  масажистів, майстрів нігтьового сервісу, косметологів дуже мало людей, що закінчили інститут по своїй спеціальності. Знаєте чому? Тому що уміння красиво стригти , добре масажувати, робити манікюр, чистку обличчя приходить не від протирання стільців  в аудиторії, а від бажання вчитися і старанно удосконалювати отримані знання з практики, постійно рости як фахівець.

Таким чином, самі кращі місця в найбільш престижних салонах краси і спа-центрах займають не ті люди, у яких є престижний диплом, а вчорашні випускники курсів, які намагаються зробити так, щоб клієнт залишився задоволений.  Саме за це люди платять гроші, і саме цьому учать на хороших курсах.

Наш навчальний центр “Шлях до успіху” надає можливість комфортно пройти якісне, доступне, зручне навчання і професійну підготовку для подальшого працевлаштування.

Ми надаємо все, що треба для навчання, а головне — щільну практику.

Центр співпрацює з множиною Салонів Краси, які завжди раді нашим випускникам.

Наші курси:

  • Перукар-універсал;
  • Перукар-універсал, стиліст, візажист;
  • Майстер манікюру;
  • Візажист;
  • Майстер масажу;
  • Майстер косметолог;
  • Майстер по нарощенню вій.

Ми працюємо для Вас!!! Наша адреса: м. Луцьк, пр.Волі, 54.

Тел. 098-009-24-05, 093-498-35-17 Вікторія.

Автор статті: Валентина Тиненська

0 Комментариев