Натуральна косметика диктує світову моду

news

Про користь органічної натуральної косметики ведуться тривалі суперечки. Однак стверджувати апріорі про її справжні достоїнства можна лише ретельно ознайомившись з ними.
Перш за все, кошти, пропоновані споживачам компанією «Adonia organics», спрямовані на цілісне поліпшення загальної структури шкіри. Зрозуміло, вони повністю екологічно чисті і практично нешкідливі у вживанні, не здатні викликати алергічних реакцій, супроводжуваних набряками, лущенням, почервонінням шкірних ділянок обличчя і тіла. По-друге, необхідно відзначити їх дієвість в боротьбі з жировими відкладеннями, акне і стрімким зростанням зморшок, які нікого не прикрашають і жінок дуже засмучують.


Косметика Adonia по праву користується цілком заслуженим визнанням у всіх світових цивілізованих державах. Стрімко і впевнено розвивається структура під загальною назвою «Adonia & Anthena Organics»,вона стала визнаним брендом і в Сполучених Штатах Америки, і в ряді країн Європи, які диктують моду. Відомо і не один раз доведено рядом клінічних лабораторних досліджень, що чим більше в кремі або в сироватці натуральних компонентів, тим ці косметичні речовини корисніші. Однак у звичайних торгових точках відшукати такі диво-засоби, за ефектом омолодження зіставні хіба що з легендарним кремом Азазелло, буває досить важко.

Фахівці популярної компанії частіше інших застосовують при виробництві своїх косметичних засобів такі інгредієнти, як пропіленгліколь і лаурилсульфат натрію. Якщо перший з названих складових хороший тим, що зустріти його можна практично у всіх зволожуючих кремах та ще й в антифризах, бо він виробляється з нефтопереробних газів, то другий швидше можна віднести до похідного нафти. Лаурилсульфат частіше зустрічається в рідкому милі, різних гелях, призначених для прийняття ванних процедур, а також в шампунях.

Натуральна косметика, настояна на екстрактах трав, застосовувалася з незапам’ятних часів нашими далекими предками. Від органічного свого аналога вона відрізняється тим, що натуральною іменують лише ту косметику, до складу якої включено понад тридцять відсотків різних консервантів і ароматизаторів. Сьогодні багато косметичних фірм надлишково застосовують барвники і роблять це дарма. В органічній косметиці взагалі припустимо лише п’ять відсотків домішок консервантів. При цьому і вони зобов’язані мати натуральне природне походження. Такими складовими здатні бути вітамін Е, масло жожоба, масло з морквяного насіння і деякі інші.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев