Національний банк України розпочав благодійну акцію «Смілива гривня»: збирають “непотрібні” монети на потреби ЗСУ

news

Національний банк України ініціював проведення благодійної акції “Смілива гривня”. Протягом наступних трьох місяців по всій Україні триватиме збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень. Сума зібраних коштів буде перерахована на потреби Збройних Сил України. 

Про це повідомили на сайті НБУ.

Відправ монети на фронт: стартувала благодійна акція Національного банку "Смілива гривня"

Станом на сьогоднішній день в обігу перебуває понад 14 млрд монет на суму більше 5 млрд грн. Значна  кількість розмінних монет, зокрема монет номіналом 10 коп. (28,5% від загальної кількості монет в обігу) та 50 коп. (9,3% від загальної кількості) часто не використовується громадянами для готівкових розрахунків та лежить у скарбничках чи кишенях. Водночас ці кошти можуть допомогти українським захисникам боронити країну від російського загарбника.

Саме тому у Нацбанку закликають кожного громадянина долучитися до акції та з 1 серпня до 31 жовтня 2022 року зібрати монети і принести їх до відділень АТ “Ощадбанк” та АТ “ПУМБ”. Доречі, майже в усіх регіонах країни, де працюють ці банки, зважаючи на безпечні умови роботи, можна приносити гривні та копійки.

Крім того, можна також організувати колективний збір коштів серед громад певного району, житлового комплексу, на роботі або в інших спільнотах. Об’єднані зусилля українців здатні творити дива та допомагати українській армії долати ворога.

Тож сміливо здавайте монети до банків, а Національний банк разом із партнерами передасть вашу сміливість відважним українським воїнам,

– йдеться у зверненні представників Нацбанку.

Такж, 24 лютого Національний банк відкрив спеціальний мультивалютний рахунок для допомоги українським захисникам. Кошти на нього надходять як від громадян та підприємств України, так і від міжнародної спільноти. За п’ять місяців від початку повномасштабної війни на цей рахунок  перераховано понад 20 мільярдів гривень. Проте війна триває, і підтримка для Збройних Сил України зараз потрібна, як і в перші дні війни.

Де у Луцьку можна долучитися до благодійної акції?

У відділеннях Ощадбанку:

  • вул. Дубнівська, буд.12,
  • вул. Кравчука, 17,
  • пр. Соборності, буд.11а,
  • вул. Руставелі Шота, буд. 9,
  • вул. Гордіюк, 8

У відділеннях ПУМБ:

  •  пр. Волі, буд. 11,
  • пр. Волі, 41

Адреси відділень по всій території України, у яких можна здати зібрані монети, а також детальні умови участі в акції зазначені на сайті «Смілива гривня» https://promo.bank.gov.ua/brave-hryvnia/

0 Комментариев