“Наш край” таки візьме участь у виборах на Волині – рішення суду

news

Волинський осередок політичної партії «Наш край» через суд виборов право брати участь у цьогорічних виборах до органів місцевого самоврядування. Про це інформує прес-служба волинського осередку партії «Наш край», повідомляє “Волинський інформаційний портал”.

3 жовтня Волинський окружний адміністративний суд скасував рішення місцевого виборчкому про недопущення кандидатів від партії «Наш край» до участі у виборах до Волиньради через недотримання гендерної квоти у виборчих списках.

Також суд зобов’язав обласну виборчу комісію прийняти рішення про реєстрацію кандидатів від «Нашого краю».

Під час судового засідання лідер волинського осередку партії та перший номер списку Святослав Кравчук запевнив: «Хочу ще раз наголосити суду на тому, що все таки головним суб’єктом виборчого процесу є виборець. І я дуже хотів би, щоб саме виборець визначився з присутністю нашої політичної сили в обласній раді».

Нагадаємо, що 1 жовтня під час засідання обласної ТВК було прийняте рішення про відмову в реєстраціїполітичної партії «Наш край» та трьох інших партій. Названа причина відмови в реєстрації – недотримання волинським осередком партії гендерної квоти в виборчих списках.

Зважаючи на незаконне та політично заангажоване рішення ТВК, а також те, що більшість зареєстрованих політичних партій також не дотрималися цієї рекомендації, обласний осередок партії «Наш край» вирішив виборювати справедливість у суді.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев