Народний депутат показав волинським журналістам, як живе у готелі. ФОТО

news

Волинські журналісти у рамках прес-туру до Верховної Ради України 27 – 28 січня змогли потрапити до робочого кабінету та готельного номеру одного із народних депутатів.

Працівники ЗМІ завітали до кабінету нардепа від Волинської області Ігоря Гузя. У той час там працювали помічниці народного обранця. Згодом Ігор Гузь запросив усіх подивитися готель «Київ», де проживають народні депутати під час того, як приїздять на роботу до Верховної Ради.

2 3 4 5

1

6 7

За словами Гузя, зарплата у нього за січень становить 4 700 грн:

«На жаль, кожен депутат повинен шукати додаткові ресурси. Є люди, які мені допомагають в моїй депутатській діяльності, тобто фактично люди, які фінансують мою діяльність. Це бізнесмен Валентин Кошельник з Володимира, Богдан Бадзюнь з Нововолинська та інші люди, ті, яких я не можу назвати, але які постійно допомагають і т. і. Але це факт, тут нема що приховувати. На жаль, кожний депутат, який не має бізнесу, як я, повинен шукати додаткові гроші, – наголосив він. – Очевидно, що такі зарплати депутатів ведуть до корупційних дій: ти вже не думаєш про те, як написати закон, просто думаєш, як заправити машину, щоб доїхати з Луцька до Києва».

Ігор Гузь каже, що розуміє, що є такий варіант транспорту як і маршрутка, однак тоді він не зможе ефективно працювати, як їхатиме кудись три дні. Він каже, що для пересування по місту депутати можуть брати автомобілі із автопарку Верховної Ради України. Однак ліміт користування 25 годин на місяць. Гузь признався, що йому ці автівки не потрібні, адже є своя машина, яку купив ще до обрання його у Верховну Раду:

«Вважаю, що це рудимент і цей автопарк потрібно ліквідувати»

Нардеп показав свій номер у готелі та розповів про те, як йому тут живеться. Номер невеликий: одна кімната, у якій ліжко, тумбочка, м’яке крісло, дзеркало, стіл, шафа, стілець. Також невелика ванна кімната. Готель для депутатів, які приїздять сюди із інших міст, держава надає безкоштовно. Із державного бюджету на місяць проживання одного депутата витрачається 14 тис. грн. Депутатам ці кошти на руки не дають, а відразу перераховують на готель. Номери закріплені за народними депутати круглорічно.

«Мінус номера, що тут немає ніякої кухні, тому готувати їсти тут не можна, – вказав на недоліки проживання в готелі Ігор Гузь. –  Я їм в їдальні, мені вистачає».

Зізнався, що приводити може сюди кого хоче:

«Однак, якщо це не особи жіночої статті», – пожартував нардеп.

8 9 10 11

 

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев