Нардеп Гаврилюк просить мера Луцька розібратися з одним із ресторанів

news

Нардеп Михайло Гаврилюк, відомий також як козак Гаврилюк, розповів, як у один з луцьких ресторанів не впустили його побратима – добровольця Нацгвардії.

Про це він написав у Facebook.

“Ще один ресторан – в чорний список! Недавно разом зі своїм побратимом добровольцем Нацгвардії, який зараз у відпустці, проїжджали Луцьк в службових справах (їздили знімати на відео незаконний браконьєрський видобуток гравію у Чернівцях, про що окремо напишу). У пошуках місця, де можна пообідати, натрапили на ресторан «Мелодія». Коли ми хотіли зайти всередину, мого товариша не пустили через те, що він у ВІЙСЬКОВІЙ ФОРМІ! Йому запропонували залишитися за столиком на вулиці”, – пише Гаврилюк.
“Хочу наголосити, що мій товариш був тверезий, нормально поводився, на формі були нашивки Нацгвардії.
Ніякі прохання і переконання не подіяли на працівників ресторану, бо у них, бачте, такий «дрес контроль».
То у мене питання: що на Волині робить цей осередок сепаратизму?! В Україні триває війна, військові захищають нас від російських окупантів, а ми відмовляємо їм у відвідуванні закладу харчування? Я на Сході такої кричущої несправедливості не бачив, там військових поважають. Колись так в Америці не пускали африканців, називалось це расизм. Хіба це не те саме?”, – зазначає нардеп.


“Звертаюсь до мера Луцька Микола Романюк і губернатора Володимира Гунчика. Прошу взяти це питання під контроль. Чи знаєте ви про такі «правила» і того, хто їх встановив? Цю людину треба визначити, бо вона може бути ворогом нашої країни! А від представників ресторану вимагаю пояснень. Всім свідомим лучанам пропоную ігнорувати цей заклад, поки там діють такі безглузді правила”, – йдеться у дописі.

Автор статті: Олег Горох

1 Комментарий