Найближчим часом Волинь отримає вакцину Pfizer-BioNTech: населення закликають вакцинуватися

news

   Як ми повідомляли раніше, на Волині розпочинає зростати кількість випадків захворювання на COVID-19. Поширюється штамп омікрон, який легко передається та має важку форму захворювання. 

У вересні Волинь очікує прибуття вакцини Pfizer-BioNTech. Про це повідомила головний спеціаліст управління охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Рожко під час брифінгу, 19 серпня 2022 року.

«На початку вересня очікуємо додаткове постачання Pfizer-BioNTech. Наразі в області ще є певна кількість цієї вакцини. Також ми забезпечені вакцинами CoronaVac та Johnson & Johnson,– розповіла Людмила Рожко. – Пам’ятаємо, що діти теж хворіють, можливо в легшій формі, але вони можуть передавати вірус вразливій групі населення. Тому людям похилого віку та тим, хто має супутні захворювання рекомендуємо отримати бустерну дозу».

Слід зазначити, що окрім захисту свого здоров’я наявність щеплення проти коронавірусної інфекції є обов’язковою вимогою закордоном. Зокрема, наявність сертифікату про щеплення дає можливість працевлаштуватися та навчатися. 

Профілактика захворювань – найкращий спосіб зберегти своє здоров’я та навіть життя.

За інформацією: Управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації 

0 Комментариев