На Ягодині виявили пів тонни нелегального лосося – водій-далекобійник віз рибку “для себе”

news

На пункту пропуску “Ягодин” митники поповнили морепродуктами склади тимчасового зберігання митниці.

Водій міжнародного перевізника, повертаючись із чергового рейсу з Європи, проігнорував вимогу українського законодавства. До легально закуплених фірмою 19,5 тонн свіжоморожених шматків лосося він довантажив у рефрижератор ще 460 кг “для себе”.
Протиправний намір чоловіка волинські митники виявили і припинили у пункті пропуску “Ягодин” під час зважування спеціалізованого напівпричепа. Тож
Відповідальність, передбачена статтею 472 Митного кодексу України, передбачає за такі дії конфіскацію та штраф у розмірі 100% відсотків вартості предметів правопорушення. Коштували вилучені майже пів тонни риби понад 78 тис грн. Матеріали справи про порушення митних правил передані до суду.

Волинська митниця нагадує:

Відповідно до Постанови КМУ “Про обсяги та порядок ввезення громадянами на митну територію України харчових продуктів для власного споживання” одній особі дозволено ввозити харчові продукти на загальну суму, яка не перевищує еквівалент 200 євро. При цьому, якщо продукт запакований виробником, його можна ввезти не більше однієї упаковки загальною масою, що не перевищує 2 кілограмів. Неподільних продуктів без упаковки, готових до безпосереднього вживання, можна мати по одному найменуванню на особу. Під час ввезення громадянами харчових продуктів для власного споживання здійснюється декларування цього товару.
0 Комментариев