На Ягодині вилучили “гуманітарку” у вигляді консерв. які намагалися незаконно ввезти в Україну

news

Як повідомляють у прес-службі митниці,  24 травня в зоні митного контролю було затримано вантажний автомобіль під керуванням громадянина України, який прямував з Республіки Польща.

Відповідно до поданих до митного контролю документів слідував вантаж «гуманітарна допомога». В результаті повного митного огляду зазначеного транспортного засобу, виявлено 9800 банок консервів торговельної марки “DWORSKA UCZTA” загальною вартістю 200 тисяч гривень.

Таким чином, громадянин Республіки Польща, відповідальний за завантаження товару, через громадянина України, вчинив дії, спрямовані на переміщення на митну територію України вантажу з приховуванням його від митного контролю, шляхом подання митному органу документів, що містять неправдиві відомості щодо найменування, ваги та кількості товару.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. Санкція даної статті за такі дії передбачає конфіскацію прихованого від митного контролю товару та накладенням штрафу у розмірі 100 відсотків його вартості.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев