На Ягодині вилучили гуманітарку на 205 тисяч гривень

news

На митному посту «Ягодин» Волинської митниці Держмитслужби при огляді автомобіля з гуманітарною допомогою виявили незадекларований товар на суму 205 тис. гривень. Про це повідомили у Волинській митниці Держмитслужби.

Згідно з наданою інформацією, 13 травня прямуючи з Республіки Німеччина в Україну, в зону митного контролю митного поста «Ягодин» Волинської митниці заїхав вантажний автомобіль «DAF» під керуванням громадянина України.

До митного контролю митному органу подано товаросупровідні документи, відповідно до яких переміщується вантаж в якості гуманітарної допомоги.

В результаті повного митного огляду зазначеного транспортного засобу, виявлено 4145 одиниць незадекларованого товару, загальною вартістю понад 205 тис. гривень.

Таким чином, громадянин України, вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю товару, шляхом подання митному органу документів, що містять неправдиві відомості щодо найменування товарів, їх кількості.

Працівниками Волинської митниці Держмитслужби складено протокол про порушення митних правил, відповідно до якого товар вилучено до рішення суду.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев