На Волині знову зросла захворюваність на грип, у більшості випадків хворіють діти

news

Цьогоріч хвороба проходить дуже важко в дітей та дорослих, тому бережіть себе та намагайтеся одягати маски в людних місцях. 

Захворюваність на грип та гострі респіраторні вірусні  інфекції на території Волинської області.

Читайте також Вогонь знищив будинок волинського добровольця: потрібна фінансова допомога 

За даними оперативної інформації на Волині протягом 5-го тижня 2024 року (з 29 січня по 4 лютого) зареєстровано 7810 випадків ГРВІ, зокрема, 52 випадки COVID-19. У порівнянні з минулим тижнем захворюваність на ГРВІ зросла на 9,6%, а на COVID-19 залишається на тому ж рівні. 

Серед всіх, хто захворіли, близько 65% становлять діти до 17 років. Госпіталізовано 166 людей, із них 11 – з COVID- 19. Із загальної кількості госпіталізованих понад 50% – діти. 

Інтенсивний показник захворюваності за даний період на 39% перевищує епідемічний поріг та відповідає середньому рівню  інтенсивності епідемічного процесу. 

З 2 жовтня 2023 року по 4 січня 2024-го на ГРВІ в області перехворіли більше 103 тисяч людей. Це становить 10% населення області та на 35% більше аналогічного періоду сезону 2022-2023 років.   

Всього з початку епідсезону на Волині вакциновано від грипу понад 2200 осіб, із них 60% – із групи ризику (персонал медичних закладів, діти, люди з хронічними захворюваннями, а також віком понад 65 років).

За результатами моніторингових досліджень циркуляції збудників фахівці вірусологічної лабораторії Волинського центру контролю та профілактики хвороб встановили, що в області,  як і в Україні,  циркулюють віруси грипу А, В та  віруси парагрипу, аденовіруси, риновіруси,  RS-вірус та  штами   СOVID-19 – Омікрон.       

Читайте також Календар садівника-городника на лютий 2024: сприятливі та несприятливі дні для розсади 

За інформацією: Волинського обласного центру з контролю та профілактики хвороб, Міністерства охорони здоров’я України 

0 Комментариев