На Волині знову потонули діти

news

Жахлива трагедія сталася 3 липня, в урочищі Гряда на озері Світязь, Шацького району.

У озері затонули двоє дев’ятирічних дітей зі Львова та Самбора, котрі разом з дорослими приїхали на відпочинок.
Про це повідомляють у секторі комунікації поліції Волинської області.

Трагедія сталася по 17 годині. 35-річна та 40-річний жителі міста Самбір Львівської області разом із 9-річними сином і племінником приїхали на відпочинок на місцеву базу. Діти самовільно та без нагляду дорослих пішли купатися. Увечері рятувальники разом із поліцейськими знайшли їх у воді на відстані понад 70м. від берега. Попри реанімаційні заходи врятувати дітей медикам не вдалося.

Слідчі Шацького відділення поліції за фактом смерті двох малолітніх дітей розпочали кримінальне провадження за ч. 2 п.2 ст.115 Кримінального кодексу України.

Поліція застерігає батьків про важливість дотримання вимог безпеки під час відпочинку біля водойм. Зокрема, не можна перебувати дітям на водоймі без супроводу дорослих, стрибати з урвищ і підвищень, пірнати у воду з човнів, катерів, містків, дамб, причалів, дерев та високих берегів, запливати за буйки або намагатися перепливти водойму, відпливати далеко від берега на надувних матрацах і кругах, якщо ви не умієте добре плавати, купатися в неустановлених місцях та за температури води нижче +18 С, подавати неправдиві сигнали тривоги, підпливати до суден, човнів і катерів.

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев