На Волині збільшується кількість випадків захворювання COVID-19

news

  З настанням осені, тема короновірусу знову нависає над Україною. Якщо бомбосховища в закладах освіти, можуть врятувати навчальний процес, то від COVID-19 вони не врятують, а навпаки.

Епідситуація на Волині: за минулі два тижні в області зафіксовано 50 випадків коронавірусу.

В області зростає кількість різного роду інфекційних захворювань. В тому числі – підвищення випадків захворюваності на COVID-19. Про це повідомила головна державна санітарна лікарка області Наталія Янко під час брифінгу, 19 серпня 2022 року.

«Лише за минулі два тижні в області зафіксовано 50 коронавірусних випадків. У липні їх було близько десяти на тиждень. Найбільша кількість – у Луцькій громаді», – зазначила очільниця обласного центру контролю та профілактики хвороби МОЗ.

Вона також підкреслила, що зменшення захворюваності було прогнозоване – цьому сприяли колективна імунізація населення та настання тепла. Також на перше місце вийшли інші чинники – в першу чергу, війна, що психологічно не дозволяла акцентувати на інших сферах життя, зокрема епідемситуації в області.

Групу ризику, як і раніше, складають люди із супутніми хронічними захворюванні, такими як цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, хвороби нирок та ВІЛ/СНІД.

Слід зазначити, що короновірус продовжує мутувати. На сьогодні в області фіксують наявність підвиду штаму омікрон, для якого характерна підвищена заразність. 

Тож лікарка закликала волинян та мешканців області захистити себе і свої родини. Адже вакцинація рятує життя.

Будьте здорові!

За інформацією: Управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації 

0 Комментариев