На Волині запрацювала благодійна їдальня: кого годуватимуть безкоштовно

news

Їдальня годує людей безкоштовними обідами вже другий рік поспіль.

Така ініціатива з’явилася в Володимирі в місті розпочала роботу благодійна їдальня.

Читайте також: Резиденція Святого Миколая в укритті у Луцьку чекає відвідувачів 

4 грудня у пункті незламності, що знаходиться в укритті будинку на вулиці Сагайдачного, 12, розпочала діяти благодійна їдальня для внутрішньо переміщених осіб, вразливих категорій населення та усіх мешканців, які опинились у складних життєвих обставинах.

Благодійна їдальня у Володимирі працюватиме з ініціативи міського голови Ігоря Пальонки уже другий рік поспіль. Як і торік, опікуватимуться організацією гарячого харчування працівники соціальної сфери – управління соціальної політики та територіального центру соціального обслуговування населення.

Фінансується харчування, яке надаватиметься незахищеним верствам населення, з бюджету громади, а також завдяки підтримці благодійників із німецького міста-партнера Цвікау.

Отож щодня, з понеділка по п’ятницю, з 11 до 12-ї години на Сагайдачного, 12 частуватимуть смачними домашніми стравами  усіх, хто цього потребує. Також в укритті можна зігрітись, скористатись безплатним Wi-fi та підзарядити свої телефони.

Зазначимо, що місце, де цього року розмістили благодійну їдальню, – тимчасове, доки триватимуть різдвяно-новорічні свята та діятиме резиденція Святого Миколая у ЦКП. З січня розглядається можливість повернення їдальні у фоє центру культурних послуг.

Читайте також: У Луцьку медичні відходи можна здати на переробку: на Трункіна встановили спеціальний контейнер для збору 

За інформацією: Володимирської міської ради 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев