На Волині, з місць вшанування пам’яті полеглих Героїв, вкрали 13 прапорів

news

Кричуща подія відбулася в місті Ківерці. 

Про це повідомляє Ківерцівська міська рада.

У Ківерцівцях невідомі особи поцупили 13 прапорів на Меморіалі слави та у сквері Героям “Євромайдану”

Читайте також: Порушення комендантської години може влетіти у гарну копійку 

Шановні мешканці громади!

Звертаємось до вас із серйозним повідомленням про те, що у нашій громаді знову сталася неприємна подія, яка вражає своїм цинізмом та блюзнірством.

В ніч з 29 на 30 жовтня на “Меморіалі слави” та у сквері Героям “Євромайдану” в місті Ківерці, невідомими особами було викрадено 13 символів держави разом з флагштоками, які символізують нашу національну гідність та пам’ять про наших героїв, які віддали своє життя за незалежність України.

Ця подія не лише обурлива, а й не припустима в наш час, адже вандалізм та крадіжка прапорів з Меморіалів пам’яті є не тільки порушенням закону, але й проявом зневаги до воїнів, які боронили і боронять нашу країну від окупантів. Такі вчинки сильно ображають та порушують суспільну гідність.

Ківерцівська міська рада звернулась до поліції з проханням встановити осіб зловмисників з подальшим притягненням до відповідальності та відшкодуванням заподіяних збитків” – йдеться у повідомленні міської ради. 

Якщо ви маєте будь-яку інформацію, яка може допомогти в розслідуванні даного випадку, будь ласка, негайно повідомте поліцію.

Читайте також: Як не заплутатися на змінні церковного календаря: головні православні події листопад – грудень 2023 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев