На Волині визначили фіналістів гри “Сокіл” (“Джура”). Хто представлятиме Волинь на Всеукраїнському рівні?

news

27 травня на березі озера Величі, що в с.Соловичі Турійської селищної ради завершився ХV обласний Фестиваль фізичної культури та військово-патріотичного виховання учнівської молоді Волині.

Більше 500 учасників учнів та студентів ПТУ з різних куточків Волинської області взяли участь у боротьби за першість.

Цьогоріч Фестиваль поєднав одразу три заходи:
1. Обласний етап змагань за програмою Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт»; 

  1. Фінал обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»);

Обласні змагання Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед учнівської молоді закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Протягом чотирьох днів команди змагалися в спортивних естафетах та долали різні етапи змагань, зокрема демонстрували злагодженість команди, стройову підготовку та креативність представлення свого рою на етапі «Впоряд», відточували навички на «Стрільбі», розв’язували завдання та практикувалися в наданні домедичної допомоги на етапі «Рятівник», вчилися на «Інтелектуальній грі-вікторині «Відун» та «Пластун», підтримували в порядку місце таборування та креативили з облаштуванням  наметового табору в рамках етапу «Бівак» (таборування) та, звісно, демонстрували свою майстерність та спритність на  «Туристсько-спортивній смузі перешкод». 

Етапи були не надто складними, але й команди були теж відібрані, адже попередньо відбувалися півфінали в різних ОТГ області, і вже на Фестивалі були представлені лише кращі команди Тому боротьба точилася запекла. 

В загальному підсумку переможцями та призерами в Фіналі обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у старшій групі стали:

1 місце – рій «Дубечненська Січ», ЗОШ І-ІІІ ст. с.Дубечне.

2 місце – рій «Козацька чайка» Маневицький ліцей №2.

3 місце – рій «Волинські Яструби» Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.

В середній групі кращими були:

1 місце – рій «Козачата» ЗОШ І-ІІІ ст. с Мизове

2 місце – рій «Волинські соколята» НВК ЗОШ І-ІІ ст.№7 природничий ліцей м.Луцьк

3 місце – рій «Воля» Ліцей №1 імені Героя України Андрія Снітка смт.Маневичі

В обласних змаганнях гри «Джура» учнівської молоді закладів професійної освіти, до яких долучені види спортивних ігор “Козацька наснага» призові місця здобули:

1 місце – рій «Органець» Володимир-Волинський Центр професійної освіти

2 місце – рій «Юніор» Торчинський професійний ліцей

3 місце – рій «Соколи» Старовижівський професійний ліцей

А в Обасних змаганнях фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт” кращими виявились 

1 місце – ЗЗСО Мервинський ліцей Берестечківської міської ради.

2 місце – Ліцей № 13 м.Ковеля.

3 місце – ЗЗСО І-ІІІ ст. смт. Цумань

 Ось що про Фестиваль кажуть самі ж учасники, діти: 

«Це можливість позмагатися з однолітками та виграти в них. А ще тут ми тренуємося, здобуваємо новий досвід та вміння» 

«Тут завжди гарна атмосфера, багато знайомих з якими часто змагаємося, але є і багато учнів з інших шкіл, з ними можна поспілкуватися, дізнатися щось нове чи як в них відбуваються тренування і тому мені тут подобається» 

Самі ж організатори зазначають, що «Ми раді, що цей Фестиваль все ж відбувся. Цього року ми дещо змінили формат проведення, зважаючи на карантинні обмеження в Країні, зокрема зменшили кількість учасників у Фестивалі, провівши попередній відбір у півфіналах, протягом таборування стежили за дотриманням карантинних норм та правил. Та все ж радіємо, що змогли створити атмосферу і відпочинку і змагань для дітей з різних громад області».

ХV обласний Фестиваль фізичної культури та військово-патріотичного виховання учнівської молоді Волині проводиться з метою підвищення соціальної активності, зміцнення здоров’я учнівської молоді, пропагування здорового способу життя, вдосконалення форм національно-патріотичного виховання дітей та молоді закладів освіти області.

 

0 Комментариев