На Волині викрили групу наркоторговців: поліція затримала чотирьох злочинців

news

Поліцейські з Волині припинили діяльність стійкого злочинного угрупування, яке протягом тривалого періоду займалося виробництвом та збутом наркотичних засобів і психотропів.

Злочинці налагодили систему виробництва та збуту наркотиків та психотропів в Західній Україні в особливо великих масштабах, приносячи щомісячний прибуток понад 500 000 гривень.

Організатором злочинної діяльності був 38-річний житель Луцька, який керував групою, розподіляв наркотики та психотропи, відповідав за розподіл неправомірно отриманих коштів між учасниками та забезпечував транспорт та конспірацію.

Три спільники брали участь у незаконній діяльності, кожен з них виконував визначені обов’язки. Зокрема, 41-річний мешканець Луцького району керував нарколабораторією та виробляв психотропну речовину, 29-річний житель Луцька реалізував їх роздрібними партіями, а 21-річний мешканець Луцька займався отриманням та фасуванням великих партій наркотиків.

Силова підтримка спецпризначенців УКОРД та РПОП ГУНП у Волинській області дозволила провести обшуки та вилучити майже два кілограми речовини, схожої на амфетамін, обладнання для виробництва наркотиків, транспортні засоби, блокноти із записами протиправної діяльності та значні суми грошових коштів. Загальна вартість вилученого становить понад мільйон гривень.

Поліція встановила, що орієнтований дохід від незаконної реалізації наркотиків становив 500 000 гривень щомісяця. Усіх учасників групи затримано відповідно до закону, а організатору та лаборанту пред’явлено обвинувачення за статтею 307 Кримінального кодексу України. Питання щодо застосування запобіжних заходів до них розглядається. Досудове розслідування триває.

0 Комментариев