На Волині в останню путь проведуть п’ятьох Героїв, чиє життя забрала війна

news

У неділю, 30 жовтня, Волинь попрощається з Героями. На цей день заплановані прощання з п’ятьма військовослужбовцями, які загинули захищаючи Україну та наш з вами спокій.

Дубечненська громада проведе в останню путь воїна з села Дубечне Гурського Віктора Миколайовича.  37-річний  воїн  загинув на російсько-українській війні.

Попередньо авто з ГЕРОЄМ прибуде завтра 30 жовтня. Орієнтовно о 11:00.
 – йдеться в офіційному повідомленні.
Захисника просять зустріти живим коридором від початку с.Дубечне – вул.Незалежності – вул.Лісова – до будинку Віктора Гурського.

27 жовтня в лікарні на Київщині помер 34-річний військовослужбовець Державної прикордонної служби із села Прип’ять Володимир Гінчук.

Старший солдат Гінчук Володимир Петрович 15 березня 2022 року був призваний по мобілізації Четвертим відділом Ковельського РТЦК та СП у Львівський прикордонний загін, 30 березня переведений на посаду патрульного у 4 прикордонний загін Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Як повідомили в Шацькій селищній раді, кортеж з тілом захисника України Володимира Гінчука прибуде до Шацька 30 жовтня орієнтовно о 16-17 год.

Просимо мешканців Шацька і сіл Прип’ятського старостинського округу гідно зустріти воїна, створивши живий коридор шани.

30 і 31 жовтня оголошуються в Шацькій громаді днями жалоби.

 – йдеться в повідомленні.

Нововолинська громада має одразу три втрати. Сьогодні, орієнтовно о 8:30 кортеж з тілами загиблих прибуде в місто. О 9:00 відбудеться заупокійна молитва на майдані Незалежності .

 25-річний житель Нововолинська Юрій Міхєєв загинув на Донеччині. Прощання з Юрієм Міхєєвим відбудеться у Хрестовоздвиженській церкві (вул. Винниченка). Початок – о 10:30. Погребіння – на кладовищі села Мовників.
На Донеччині загинув також Ігор Бричко, 1987 року народження, житель села Низкиничі.
Прощання з Героєм Ігорем Бричком відбудеться в Успенському монастирі села Низкиничі. Початок – о 12:30. Поховають Героя на кладовищі біля монастиря.
У госпіталі на Харківщині нестало нашого нововолинця Петра Корнійчука, 1976 року народження.
Цей скорботний день оголошений днем жалоби. Прошу всіх прийти, щоб гідно зустріти та попрощатися з нашими земляками, які віддали життя за Україну, за кожного з нас!
 – звернувся до мешканців громади мер Нововолинська Борис Карпус.

Також сьогодні відбудеться прощання із Захисником Ігорем Коптюком.   Початок – о 10:30 у храмі села Грибовиця. Погребіння на місцевому кладовищі.

Військовий Ігор Коптюк, мешканець села Грибовиця Ігор Коптюк, 1981 року народження, загинув на Донеччині кілька днів тому.

Автор статті: Ірина Велігурська

1 Комментарий