На Волині тюнінгували старий ЗІЛ-130

news

На Волині відомий старий ЗІЛ-130 претворили в тюнінговану версію, що отримала друге життя. Зміни включають металік фарбу, новий двигун, світлодіодні фари та комфортний салон. Цей 33-річний ЗіЛ-130, який мріяв про оновлення ще з моменту виходу з заводу, став справжньою “лялечкою” після тюнінгу.

Трансформація автомобіля відбулася в місті Камінь-Каширський Волинської області. Згідно з інформацією від Auto24, транспортний засіб стояв без діла протягом багатьох років на подвір’ї попереднього власника. Зараз, звільнившись від бездіяльності, автомобіль отримав нове призначення та обличчя.

Оригінальна рама, коробка кузова заднього розвантаження та гідроциліндр підйому залишилися незмінними. Однак кабіна була вдосконалена ззовні та в середині. Нова кабіна має вигляд, що відповідає сучасним стандартам. Крім того, моторна система пройшла суттєві зміни: замість споживчого бензинового двигуна встановили економічніший дизельний двигун.

Внутрішнє освітлення, плафони габаритів, поворотів, номерного знаку та стоп-сигнали теж були оновлені. Кабіна отримала комфортні спортивні крісла з високим рівнем настройки, а оббивку виконано відповідно до найсучасніших тенденцій. Передня панель та радіаторна решітка також були перетворені.

В результаті відбулася повна трансформація ЗІЛ-130. Він виглядає сучасним і ефективним, інтегруючи зручність та стиль в одному пакеті. Тепер цей автомобіль, який має реальний пробіг 33 000 кілометрів, шукає нового власника, а ціна за його тюнінговану версію становить $11 600.

Окрім естетичних змін, власники намір пожертвувати частину коштів від продажу на допомогу Збройним силам України. Таким чином, цей транспорт може продовжити своє “життя” як вантажний автомобіль і приносити користь новому власнику.

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев