На Волині розкидатиму вакцину від сказу з літаків

news

Від сьогодні, 20 вересня на території Волинської області розпочинається проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу. Про це повідомляють у Держпродспоживслужбі області.

Викид вакцини буде здійснюватися з авіатранспорту, який оснащений системою GPS і системою рівномірної реєстрації викидів вакцини.

Приманки не розповсюджуються над: населеними пунктами, водоймами, авто- та залізничними шляхами, місцями проведення польових робіт та болотами.

Управлінням безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини про проведення даних заходів були повідомленні: Волинська обласна державна адміністрація, Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства, Українське товариство мисливців та рибалок у Волинській області, Державна екологічна інспекція у Волинській області, ГУ Нацполіції у Волинській області.

Прохання мешканців з розумінням віднестися до проведення заходів з вакцинації диких м`ясоїдних тварин. При виявленні приманок – залишати їх на місці, не ламати і не забирати додому.

0 Комментариев