На Волині проблем із постачанням газу та початком опалювального сезону немає

news

Опалювальний сезон організовано розпочався 11 жовтня. В першу чергу тепло подається до закладів охорони здоров’я, освіти та соціальної сфери, поступово підключається житловий сектор.

Про це інформує Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

Питання початку опалювального сезону обговорили під час онлайн-брифінгу Волинської ОДА щодо старту опалювального сезону на Волині, спікерами якого були перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Мовенко та в.о. начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Василь Венський.

Відтак, Сергій Мовенко спростував маніпулятивну інформацію, яка з’являється у ЗМІ щодо проблем із постачанням газу в регіони.

«Опалювальний сезон на Волині пройде стало, а бюджетні заклади забезпеченні блакитним паливом. Газу в сховищах достатньо, як для потреб населення, так і для бюджетних закладів. Жодних проблем із цим немає, – заявив Сергій Мовенко. – Тож чутки по  здорожчання чи  дефіцит газу в Україні не мають ніяких підстав».

Слід нагадати, що тарифи на тепло і гарячу воду в цьому опалювальному сезоні для населення залишаться на рівні попереднього року.

На засіданні Конгресу місцевих та регіональних рад, що відбувся за ініціативи Президента України Володимира Зеленського, підписано Меморандум між Кабінетом Міністрів України, Нафтогазом та органами місцевого самоврядування. Ціна газу для населення складає 7,42 грн, для бюджетних установ – 16,80 грн за метр кубічний.

До 15 жовтня 2021 року НАК Нафтогаз України готовий підписати всі договори зі споживачами соціальної сфери – школами, лікарнями, садочками.

«Ринкова ціна на газ дійсно завелика, але держава усіма способами допомагає органам місцевого самоврядування подолати цю кризу», – запевнив Сергій Мовенко.

Своєю чергою, в.о. начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Василь Венський розповів про ситуацію з опалювальним сезоном на Волині.

За його словами в області розпочався опалювальний сезон. Першочергово тепло поступає у заклади соціальної сфери та поступово підключається житловий сектор.

«На Волині 5 теплопостачальних підприємств, що надають послуги з централізованого теплопостачання для населення та бюджету, використовуючи природній газ, – зазначив Василь Венський. – Всі підприємства заключили договори з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг», згідно з якими ціна газу для населення складає 7,42 грн за метр кубічний, для бюджетних установ – 16,80 грн згідно Меморандуму».

 

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев