На Волині “працюють” псевдоподатківці: дзвонять до підприємців та пропонують вирішити проблемні питання

news

На території Турійської  громади шахраї телефоном від імені ДПС вимагають фінансову винагороду, звертає увагу платників податків сектор з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Волинській області.

Діяльність цих псевдоподатківців аналогічна іншим випадкам, що мали місце на території області раніше: телефонні шахраї дзвонять до підприємців Турійщини, представляються посадовцями ДПС і пропонують вирішити проблемні питання господарської діяльності за окрему винагороду, чи просять фінансову допомогу.

У податковій службі Волині наголошують: ці наразі невстановлені особи не мають жодного стосунку до органів ДПС.

Оскільки податкова служба активно та ефективно впроваджує дистанційний формат взаємодії з бізнесом, зокрема за посередництвом електронних сервісів та через Електронний кабінет, то особисте спілкування посадових осіб не є обов’язковою умовою виконання контрольно-перевірочних функцій.

Про факти зловживань, можливі порушення антикорупційного законодавства посадовцями податкової служби варто інформувати сектор з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Волинській області на електронну адресу vl.official@tax.gov.ua, або за номером телефону у м. Луцьку (0332)777171, ІР (033)7127.

Інформація у такому повідомленні повинна стосуватися конкретної особи та містити фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплена доказами.

 

За інформації Сектору інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області

0 Комментариев