На Волині поліція перевірятиме пасажирський транспорт

news

Управління Укртрансбезпеки у Волинській області інформує, що задля посилення контролю за безпекою дорожнього руху, забезпечення дотримання законності перевізниками та водіями у цій сфері, зниження рівня аварійності патрульна поліція разом з Укртрансбезпекою здійснюватиме профілактичні заходи.

Практичний етап даних заходів буде тривати з 25 липня до 25 серпня. Мобільні групи поліцейських та працівників відділів безпеки дорожнього руху будуть здійснювати контроль за дотриманням перевізниками та водіями вимог правил перевезення пасажирів, ПДД. Також будуть перевіряти наявність ліцензій, документів, що дозволяють перевозити пасажирів, державної реєстрації як суб’єкта господарювання. Окрім того будуть виявляти водіїв у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння.

Також буде перевірено технічний стан транспортних засобів, та наявність документів, що засвідчують про проходження обов’язкового технічного огляду, проходження передрейсового контролю технічного стану транспортного засобу та передрейсового медичного огляду водіїв.

0 Комментариев