На Волині податкові надходження перевищили 6 мільярдів гривень

news

Платники податків Волині в січні-липні 2021 року спрямували до бюджетів усіх рівнів 6,1 мільярда гривень податкових платежів. Це майже на 1,3 мільярда гривень більше проти аналогічного періоду торік.

Із загальної суми сплачених в області податків майже 2,8 мільярда гривень надійшло до держбюджету,  3,3 мільярда гривень – доходи місцевих громад.

«На Волині з початку року стабільно фіксуємо позитив у податкових надходженнях. Наразі – це плюс 26 відсотків до минулорічних показників. Такий ріст обумовлений як економічними чинниками, так і формуванням у суспільстві більш цивілізованого ставлення до виконання податкових зобов’язань. Більшість платників податків Волині  належать до соціально відповідального бізнесу, який сумлінно сплачує податки», – коментує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців запевнила, що податкова служба постійно працює над підвищенням якості податкового супроводу.

«За фінансовим успіхом цивілізованих країн – сумління кожного платника податків і якісне податкове адміністрування. Системна робота ДПС у напрямку запровадження електронних сервісів дозволяє бізнесу спілкуватися з податковою дистанційно. Такий безконтактний формат взаємодії відповідає очікуванням бізнесу та нівелює корупційні зловживання», – підсумувала Світлана Савчук.

0 Комментариев