На Волині надходження ПДФО з доходів працюючих волинян перевищили 3 мільярди гривень

news

На Волині завдяки офіційним робочим місцям та іншим легальним доходам громадян за підсумками семи місяців 2021 року до бюджету сплачено 3,1 мільярда гривень ПДФО. Це на 27 відсотків більше, ніж у січні-липні торік.

Зі сплаченого в області ПДФО 783 мільйони гривень надійшло до держбюджету, а решта суми – понад 2,3 мільярда гривень, – дохід місцевих громад.

«Стабільно позитивна динаміка надходжень ПДФО – свідчення відповідальної позиції наших працедавців. Варто відзначити, що більшість керівників підприємств та бізнес-структур області працюють із дотриманням вимог податкового і трудового законодавства», – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

У податковій службі Волині нагадують, що з 1 вересня 2021 року кожен, хто раніше отримував доходи , але не повною мірою сплачував податки, має законні підстави легалізувати активи.

«Правом на одноразове добровільне декларування доходів, тобто на податкову амністію активів, може скористатися кожен, хто з 1 вересня поточного року до 1 вересня 2022 року заповнить в Електронному кабінеті декларацію і сплатить передбачений спеціальний збір. Уже зараз фахівці податкового адміністрування щосереди з 10.00 до 12.00 за номером телефону в Луцьку (0332) 777-106 консультують  громадян, які мають намір відзвітуватися про доходи в рамках податкової амністії. Держава запропонувала досить прийнятні умови, щоб у законний спосіб громадяни мали можливість  легалізувати активи, що були приховані від оподаткування. Про те, як це зробити правильно, – детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування», – підсумувала Світлана Савчук.

Нагадаємо, що збір з одноразового (спеціального) добровільного декларування – це одноразовий обов’язковий платіж, розмір якого самостійно розраховується декларантом з вартості належних йому активів з урахуванням ставок такого збору та відображається ним в одноразовій (спеціальній) добровільній декларації.

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев